מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות של Bcardil

ב-Bcardil, אנו מבינים את החשיבות של הגנה על המידע האישי שלך ומחויבים להבטיח שהפרטיות שלך מכבדת ומוגנת. מדיניות פרטיות זו מסבירה כיצד אנו אוספים, משתמשים ומגנים על המידע האישי שלך כאשר אתה משתמש בשירותי כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלנו.

איסוף מידע אישי

אנו אוספים מידע אישי כאשר אתה נרשם לחשבון Bcardil, יוצר כרטיס ביקור דיגיטלי או משתמש בכל אחד מהשירותים האחרים שלנו. המידע האישי שאנו אוספים עשוי לכלול את שמך, כתובת הדוא”ל, מספר הטלפון ופרטי התקשרות אחרים שלך, כמו גם מידע על העסק או המקצוע שלך.

שימוש במידע אישי

המידע האישי שאנו אוספים משמש כדי לספק לך את שירותי Bcardil שביקשת, כגון יצירה וניהול של כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך. אנו עשויים גם להשתמש במידע האישי שלך כדי לשפר את השירותים שלנו, ליצור איתך קשר עם מידע חשוב או לשלוח לך חומרי קידום מכירות.

שיתוף מידע אישי

איננו חולקים את המידע האישי שלך עם צדדים שלישיים, למעט במידת הצורך כדי לספק לך את שירותי Bcardil שביקשת. אנו עשויים גם לשתף את המידע האישי שלך אם אנו נדרשים לעשות זאת על פי חוק או אם אנו סבורים שפעולה כזו נחוצה כדי להגן על הזכויות או הבטיחות של Bcardil או המשתמשים שלה.

אבטחת מידע אישי

אנו מתייחסים ברצינות לאבטחת המידע האישי שלך ונוקטים באמצעים מתאימים כדי להגן עליו מפני גישה, שימוש או חשיפה בלתי מורשית. עם זאת, שום שיטה לשידור או אחסון באינטרנט אינה מאובטחת לחלוטין, ואיננו יכולים להבטיח את האבטחה המוחלטת של המידע האישי שלך.

שינויים במדיניות הפרטיות הזו

אנו עשויים לעדכן את מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת כדי לשקף שינויים בנוהלי הפרטיות שלנו. אם נעשה שינויים משמעותיים במדיניות זו, נודיע לך על ידי פרסום המדיניות המעודכנת באתר האינטרנט שלנו.

יצירת קשר

אם יש לך שאלות או חששות לגבי מדיניות פרטיות זו או נוהלי הפרטיות שלנו, אנא צור איתנו קשר בכתובת [info@bcardil.com].